Chviličku...

ZajiŠŤUJEME

Projektovou dokumentaci

Stavební povolení

Stavbu základové desky

Stavbu hrubé stavby

Stavbu od A do Z na klíč

Lité podlahy

Strojově stříkané omítky

Ekologické zateplení foukanou izolací

Zabezpečení domu

Stavbu plotů

Terénní úpravy

Dodávka stavebního materiálu

 

Projektovou dokumentaci

Veškerou projektovou dokumentaci pro nás připravují naši profesionální projektanti a proto není problém dům navrhnout dle Vašich představ a my zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci pro stavební povolení.

Stavební povolení

Zajišťujeme kompletní stavební povolení = klient se nemusí o nic starat. Vyřídíme veškeré potřebné formality od stavebního úřadu až po vyjádření veškerých dotčených stran, které jsou potřebná pro získání povolení na stavbu domu.

Stavbu základové desky

Jsme profesionálové v zakládání staveb. Naše společnost se prvotně zabývala pouze zakládáním staveb a posléze potřebou trhu nabídnout komplexní služby klientům jsme rozšířili naší v kompletní celkovou nabídku pro zákazníka v oboru stavebnictví.

Stavbu hrubé stavby

Dle přání zajistíme pouze individuální stavební práce dle přání klienta. Dle zadání jsme schopni zajistit pouze zadanou službu, kterou klient poptává a to na velmi vysoké profesionální úrovni.

Stavbu od A do Z = na klíč

Dle přání klienta zajistíme výstavbu domu od projektu po zasetí trávníku….. Naší snahou je klientovi vyhovět takřka na 100%.

Strojově stříkané omítky

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech, Omítky provedené strojním nahazováním nabízejí celou řadu výhod. Hlavní předností, kterou Vám strojní omítky nabízejí je rychlost realizace a kvalita provedení. Materiály, které se používají pro strojní omítání mají přesně dané neměnné složení, nehrozí zde výkyvy kvality jako při přípravě omítky na stavbě.
Moderní dům = moderní stříkané omítky

Lité podlahy

Zajišťujeme vylívaní podlah anhydritovou směsí. Realizují se jako lité betonové podlahy - směs je vyrobena ve stavu vysoké tekutosti . Takto se označují samozhutnitelné betony. Díky samozhutnění se v betonu vyskytuje jen minimální množství vzduchu a pevnost anhydritových podlah je tak podstatně větší než u klasického betonu.Anhydritová podlaha je ta nejlepší volba pro betonovou podlahu do rodinného domu, často jsou také anhydritové podlahy využívány pro vyrovnání nerovných podlah se zavlhlých směsí.V případě kdy máte podlahové topení, lepší volba než anhydritová podlaha už v podstatě neexistuje - nejenže anhydritová podlaha má vysokou tepelnou vodivost, ale vyhnete se i dilatování topných okruhů, což je u cementových podlah nezbytné

Moderní ekologické zateplení foukanou izolací

Ekologie je vždy na prvním místě a životní prostředí nás nenechává nečinnými, proto se snažíme pracovat s ekologickými materiály a snažíme se ekologické materiály prosazovat i při stavbě domů. Proto v rámci vnitřního zateplení používáme ekologické izolační materiály. Rychle zateplí prostor mezi trámy na půdě nebo vzduchovou mezeru ploché střechy. Foukaná izolace ze skelných vláken na rozdíl od celulózy: nesedá, nehoří , nesaje. Izolace bez chemických příměsí Supafil se vyrábí v Belgii z čistého panenského vlákna z recyklovaného skla bez jakýchkoli chemických příměsí. Thermo je vyroben z recyklované minerální vlny s pojem bez formaldehydu.

Stavbu plotů

Zajišťujeme stavbu plotů od betonových po hliníkové. Jsme lídři ve výstavbě hliníkových plotů a výplní. Jedni z mála máme obchodní zastoupení bezúdržbových hliníkových plotů fa. MAX interier CZ a.s.

Zabezpečení domu

Zajistíme komplexní zabezpečení domu od fa. Jablotron, nicméně dle přání zákazníka jsme schopni zajistit zabezpečení od jakékoliv společnosti, která se zabývá zabezpečením. Naše dceřiná společnost se zabývá zajištění kamerového systému od kontrolních kamer po uložení pohybového záznamu na cloudovém úložišti.

Terénní úpravy

Naší mechanizací zajistíme úpravu terénu a přípravu pro zahradnickou činnost. V případě požadavku klienta zajišťujeme i zahradnické činnosti.

Celková fotodokumentace stavby domu

Každý klient od nás dostane kompletní fotodokumentaci stavby domu, aby vždy věděl co a jak mu bylo zhotoveno.

Napište nám